תיעודים אופיינים על המערכת מול הורים שתולים תקוות ב"מערכת"

יולי 2024 - והרי לכם תיעוד אופייני על המערכת מול הורים שתולים תקוות ב"מערכת".
כחצי שנה לאחר שהתחלתי לתת ריטלין לבני זה גרם לו לקריצות ועוויתות בפנים וברגל. הוא התחיל, כאילו, לדלג על רגל אחת.
מנהל מחלקה בבית החולים התעלם מתלונתי לגבי הריטלין וטען באטימות, שהתנהגות זו אופיינית לילדים עם ADHDולא נגרמת מהכדור. "אם זה היה מהכדור זה היה קורה כבר בהתחלה". כשאמרתי לרופא הילדים שכתוב שהריטלין גורם לתלות הוא אמר שזה כתוב רק כדי שחברת התרופות תהיה מכוסה. כשהמשכתי לתת את הריטלין המצב נהיה יותר גרוע. לכן הפסקתי.
תראו עד כמה שזה מזעזע
עוד תיעוד: אם מאיזור המרכז, מאז שהילד התחיל לקחת ריטלין הוא הפך למלנכולי, וסובל משלשולים כרוניים ומהשמנה. נטורופט שפניתי אליו, הסביר לי שההשמנה נובעת מכך שלגוף חסרים ויטמינים בסיסיים שהגוף מחפש אותם באופן נואש, ושזה נגרם בגלל שהגוף מאבד אותם בגלל שהוא פעיל כל הזמן בפינוי של הסם מן הגוף.
זה בדיוק מה שקראתי במחקרים של אנשים אובייקטיבים... זה מה שקורה גם לילדים שהסם הפסיכיאטרי הזה מתנקה מהגוף הילד מתחיל להתחרפן הוא פועל בדיוק כמו ממריץ ראיתי את זה במו עיניי.
ואז הילד הזה מטפס על הקירות וזו תגובה כמו ריבאונד מסמים.
וזה מה שכתוב באתר של גמילה מסמים:
תסמונת גמילה מסמים ממריצים: גמילה מחומרים ממריצים כמו קוקאין או מתאמפטמין עלולה לגרום לתסמינים כמו עייפות, דיכאון, תיאבון מוגבר וחלומות חיים או סיוטים. בעוד שגמילה ממריצים אינה מסכנת חיים בדרך כלל, היא עלולה להיות מאתגרת בשל התשוקות והדיכאון העזים שמלווים אותה לעיתים קרובות. ריטלין הוא שם מסחרי למטילפנידאט פטנט שאפשר להרוויח ממנו כסף! וההרכב הכימי מאוד דומה לקוקאין אבל לא בדיוק.
וזה עוד דוגמה למקרה שהגיע אלינו.
אימא מהמרכז מספרת: התופעות בערב כאשר ריכוז הריטלין בדם החל לרדת היו מזעזעות מבחינת ההתנהגות האימפולסיבית שנגרמה לבני. כשעברנו למינון גבוה יותר, שמשתחרר בהדרגה, זה גרם לו לדיכאון.
אם ובמידה אתם משתפים, אם אתם מכירים מקרים כאלו אנא שיצרו קשר עם העמותה, כל תיעוד יכול להציל נפשות. הלינק נמצא כאן

תופעות לוואי ריטלין


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה